DZIĘKUJEMY! ZAPRASZAMY W 2023 r.!!!! 🔥📣🔥📣  

Organizator:

Kongres

Podziel się

KONGRES INDUSTRY NEXT to innowacyjny projekt promujący globalny rozwój przemysłu 4.0. Przedsięwzięcie zostało zainicjowane w 2021 r. przez zespół targów ITM INDUSTRY EUROPE oraz Grupę MTP. Kongres stał się miejscem prezentacji rozwiązań ery cyfrowej oraz pierwszą platformą dyskusji nad narzędziami wspierającymi przemysł mierzący się z aktualną rzeczywistością. Najbliższa edycja odbędzie się w 2023 r. W pierwszym dniu zaplanowano panele dyskusyjne, w drugim przewidziano praktyczne warsztaty.

Kongres INDUSTRY NEXT organizowany jest z inicjatywy zespołu największych targów przemysłowych w tej części Europy ITM INDUSTRY EUROPE. Kolejna edycja odbędzie się w 2023 roku.

Polski przemysł produkcyjny jest coraz bardziej świadomy konieczności wprowadzania zmian. Koncepcja Przemysłu 4.0 i będąca jej istotą rewolucja przemysłowa obejmująca praktycznie wszystkie aspekty działalności biznesowej to dziś dla przedsiębiorstw właściwy kierunek.

Idea Przemysłu 4.0 to zbiór inteligentnych technologii i procesów opartych na integracji systemów przetwarzania danych, automatyzacji i Internetu Rzeczy.

Rok wyzwań dla polskiego przemysłu

Ostatnia edycja Kongresu była platformą dyskusji na temat wyzwań, z jakimi muszą mierzyć się firmy działające w branżach przetwórstwa przemysłowego w kontekście perturbacji na rynku surowców. Przedstawiciele instytucji rozwoju oraz rynkowi eksperci podjęli również temat relokacji europejskiego przemysłu i związanych z nim szans dla polskich firm oraz nowych kierunków eksportowych w kontekście sankcji i sytuacji geopolitycznej w Europie.

>>ZOBACZ NAGRANIA Z KONGRESU 2022

ZOBACZ PROGRAM KONGRESU 2022 SPRAWDŹ AGENDĘ WARSZTATÓW 2022