INFORMACJE O NASTĘPNEJ EDYCJI KONGRESU WKRÓTCE !!! 🔥📣🔥📣  

Organizator:

Kongres

Podziel się

KONGRES INDUSTRY NEXT to innowacyjny projekt promujący globalny rozwój przemysłu 4.0. Przedsięwzięcie powstałe z inicjatywy zespołu targów ITM INDUSTRY EUROPE oraz Grupy MTP podczas pierwszej edycji w 2021 r. dostarczyło aktualnej wiedzy na temat nowych technologii oraz możliwości ich wykorzystania. Kongres stał się miejscem prezentacji rozwiązań ery cyfrowej oraz pierwszą platformą dyskusji nad narzędziami wspierającymi przemysł mierzący się z nową rzeczywistością. Data kolejnej edycji wydarzenia wkrótce.

Kongres INDUSTRY NEXT organizowany jest z inicjatywy zespołu największych targów przemysłowych w tej części Europy ITM INDUSTRY EUROPE.

Polski przemysł produkcyjny jest coraz bardziej świadomy konieczności wprowadzania zmian. Koncepcja Przemysłu 4.0 i będąca jej istotą rewolucja przemysłowa obejmująca praktycznie wszystkie aspekty działalności biznesowej to dziś dla przedsiębiorstw właściwy kierunek.

Idea Przemysłu 4.0 to zbiór inteligentnych technologii i procesów opartych na integracji systemów przetwarzania danych, automatyzacji i Internetu Rzeczy.

W trakcie Kongresu 2021 eksperci dzielili się wiedzą na temat możliwości i wykorzystania dostępnych narzędzi ułatwiających przekształcenie firmy w myśl idei przemysłu 4.0. Przybliżono jak taki proces przeprowadzić i jak zintegrować  wykorzystane już rozwiązania z nowymi technologiami.

Ważny aspekt Kongresu to jego praktyczny wymiar. Do przedstawienia swoich doświadczeń z zakresu wdrażania koncepcji 4.0 zaproszeni zostali również liderzy innowacyjnego przemysłu. 

Podczas edycji 2021 nie zabrakło m.in. tematu robotyzacji na podstawie konkretnych case study.  Praktycy przekonywali jak najlepiej zorganizować pracę na linii robot-człowiek.

>>PRZECZYTAJ RELACJĘ PRASOWĄ Z KONGRESU 2021 

 

>>ZOBACZ PEŁNĄ AGENDĘ KONGRESU 2021

Kongres Industry Next 2021-video relacja